Skip to main content
 • TalentKonto

  TalentKonto

  Nauka oszczędzania od najmłodszych lat!

  TalentKonto - Rachunek dla osób od 6 do 18 roku życia - uczy aktywnego zarządzania kieszonkowym.

  Jaka jest oferta dla Młodych w Banku Spółdzielczym w Przeworsku?

  Wygodna, mobilna i przyjazna – bo Młodzi wymagają więcej. Więcej intuicyjnych usług elektronicznych, więcej możliwości płatności telefonem, więcej wygody i szybkiego zarządzania kontem i kartą.

   


  TalentKonto dedykowane jest dla dzieci w wieku od 6 do 13 lat. 

  Wielu rodziców chce, by ich dzieci od wczesnych lat uczyły się szacunku do pieniędzy oraz podejmowania rozsądnych decyzji zakupowych.

  Jak tego dokonać?

  W świetle prawa dzieci poniżej 13 roku życia nie posiadają zdolności do czynności prawnych, w tym między innymi do korzystania samodzielnie z usług bankowych.

  Proponowana usługa Bankowości dla najmłodszych, może pomóc w nauce oszczędzania, jednocześnie wdrażając dzieci w „świat bankowości” pod pełnym nadzorem rodziców.

  Bankowość dla najmłodszych pomoże uczyć, jak rozsądnie dysponować pieniędzmi. Dzięki temu, już najmłodsze dzieci połączą zabawę z nauką zarządzania własnym budżetem. Posiadanie „TalentKonta” może sprzyjać edukacji bankowej oraz kształcić aktywność przedsiębiorczą dzieci.


  Bezpłatne TalentKonto dla Młodzieży w wieku od 13 do 18 lat, to doskonały sposób na zarządzanie finansami dla młodych osób. 

  Jeżeli pragniesz, by Twoje dziecko dorastało poznając wartość pieniądza i uczyło się mądrze dysponować oszczędnościami, zadbaj o jego talent razem z nami! Z myślą o najmłodszych stworzyliśmy prosty i bezpieczny rachunek - talentKonto. Otwórz darmowe konto i płać kartą, BLIK-iem,  telefonem lub zegarkiem – jak Ci wygodnie! Rób zakupy przez internet i bankuj bez ograniczeń – gdy tylko potrzebujesz.  

   

   

  Bezpieczny i  pod kontrolą - Bankowanie z nami się opłaca!

  nadzór rodziców lub przedstawicieli ustawowych nad środkami dzieci do 18 roku życia
  wsparcie doradców
  gwarancje BFG
  0 zł - otwarcie i prowadzenie konta
  0 zł - przelewy internetowe
  0 zł - BLIK - płatności oraz wypłaty z bankomatu
  0 zł - wydanie i używanie karty płatniczej
  0 zł - wpłaty i wypłaty w placówkach banku
  0 zł - wypłaty z bankomatów grupy BPS

  TalentKonto - wygoda dla Rodziców

  Rozsądne wybory zakupowe? Nauka oszczędzania? Kieszonkowe? Ograniczenie wydatków dzieci?

  Bezpłatne konto dla nastolatka to wybór idealny. Nie tylko ułatwia życie nastolatka – nasze dziecko zyska więcej samodzielności i zarazem odpowiedzialności za własne finanse. Nam, jako rodzicom TalentKonto daje pewność, że dziecko nie zostanie niespodziewanie bez niezbędnych środków, np. na wycieczce szkolnej, koloniach, wyjeździe, czy po prostu gdy spóźni się na autobus do domu. 

  Wyznaczenie określonego budżetu tygodniowego lub miesięcznego to także najlepsza forma edukacji związanej z zarządzaniem środkami i gromadzeniem oszczędności na „extra” wydatki. 

  Umiejętność gospodarowania własnymi pieniędzmi i nadążanie za najnowszymi technologiami – także bankowymi – to wręcz konieczność w stale zmieniającym się świecie, a taka nauka z pewnością zaowocuje w przyszłości.

   


   

  Znajdziesz nas też tutaj