Weź udział w loterii VISA

Informujemy, że w dniu 14 kwietnia 2021 roku rozpocznie się loteria organizowana przez Visa, w ramach której do wygrania są cenne nagrody:

  • 7xsamochód Toyota C-HR Hybrid,
  • 14 x telewizorów Panasonic 50’,
  • 35 xsmartphone’ówSamsung,
  • 700 xvoucherówo wartości 100 zł na zakupy w sieci sklepów Lidl,
  • 1750 xvoucherowo wartości 50 zł na AliExpress.

Loteria potrwa 7 tygodni – na końcu każdego z nich wylosowany zostanie zwycięzca samochodu.

visa

Szczegółowe zasady loterii oraz regulamin znajdą Państwo po rozpoczęciu Loterii na www.visa.pl.

 

Najczęściej zadawane pytania:

Co należy zrobić, aby wziąć udział w loterii?
Aby wziąć udział w loterii, należy w okresie od 14 kwietnia do 1 czerwca 2021 r. zarejestrować kartę płatniczą Visa na www.visa.pl poprzez wypełnienie formularza zgłoszeniowego. Po zarejestrowaniu karty, za każdą dokonaną płatność przy jej użyciu, do dnia 1 czerwca 2021 r. Uczestnik otrzymuje 1 los w loterii. Za każdą płatność w sklepach sieci Lidl oraz na https://pl.aliexpress.com uczestnik otrzymuje 2 losy w loterii.

W jakim terminie można wziąć udział w loterii?
Okres przyjmowania zgłoszeń do loterii rozpoczyna się 14 kwietnia 2021 r. i kończy się 1 czerwca 2021 r.

W jaki sposób można dowiedzieć się, że karta płatnicza Visa została pomyślnie zgłoszona do loterii?
Po prawidłowym wypełnieniu formularza zgłoszeniowego i wysłaniu zgłoszenia, uczestnik otrzymuje informację o prawidłowej rejestracji w Loterii wyświetloną na Stronie Internetowej, a także informacja o rejestracji w Loterii jest przesyłana w formie wiadomości e-mail na adres wskazany w formularzu zgłoszeniowym.

Kto może wziąć udział w loterii?
Udział w loterii mogą brać osoby fizyczne, które ukończyły 18 lat, posiadające pełną zdolność do czynności prawnych, zamieszkałe na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej, posiadające obywatelstwo Rzeczpospolitej Polskiej, które spełnią warunki określone w regulaminie Loterii.

Kto nie może brać udziału w loterii?
W Loterii nie mogą brać udziału pracownicy i członkowie rodziny pracowników Organizatora, Visa Europe Management Services Limited (Spółki z ograniczoną odpowiedzialnością) Oddział w Polsce, Saatchi & Saatchi Poland sp. z o.o., Starcom sp. z o.o., Alibaba.com Singapore E-Commerce Private Limited, Lidl Polska sp. z o. o.

Ile kart płatniczych Visa może zgłosić do loterii jeden Uczestnik?
Jeden Uczestnik może zgłosić do Loterii tylko jeden numer karty płatniczej Visa.

Czy w loterii można zarejestrować kartę płatniczą Visa w imieniu innej osoby?
Uczestnik może zgłosić wyłącznie swój własny udział w Loterii, m.in. nie może być pełnomocnikiem innego Uczestnika, podczas dokonywania zgłoszenia do udziału w Loterii. Do Loterii może być zgłoszone wyłącznie karta Visa wydana na terytorium Rzeczpospolitej Polskiej, która to karta jest przypisana do konta bankowego, którego właścicielem lub współwłaścicielem jest Uczestnik.

Jakie płatności kartą Visa biorą udział w loterii?
W loterii uwzględniane są płatności kartą Visa przy użyciu jednego z poniżej opisanych sposobów:
a) Dokonania płatności w dowolnym punkcie handlowo-usługowym, w którym znajduje się terminal płatniczy, które to płatności polegają na przybliżeniu karty Visa do czytnika i pojawienia się
sygnału dźwiękowego oraz potwierdzenie zakończenia transakcji lub wsunięciu karty do terminalu płatniczego i wpisaniu kodu PIN.;
b) Dokonania płatności kartą Visa w Internecie, w ten sposób, że Uczestnik dokonujący transakcji na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej wprowadza dane karty przypisanej do rachunku bankowego banku prowadzącego działalność operacyjną na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej, na stronie internetowej sprzedawcy towarów lub dostawcy usług i wyraża zgodę na obciążenie karty Visa określoną kwotą z rachunku lub faktury za każdy okres rozliczeniowy;
c) Użyciu smartfona, tabletu lub smartwatcha z oprogramowaniem Android, w którym do usługi Google Pay dodano używaną przez Uczestnika kartę Visa, w sposób umożliwiający płatności zbliżeniowe. Przez użycie uznaje się dokonanie poprzez Google Pay płatności zbliżeniowej (dostępne dla urządzeń z oprogramowaniem min. Android 5.0 lub Wear OS 2.0 oraz obsługujących technologię NFC), płatności w aplikacji mobilnej lub na stronie internetowej (dostępne dla urządzeń z oprogramowaniem Android 5.0);
d) Użyciu iPhone’a, Apple Watch’a, iPada lub Maca z usługą Apple Pay, w której dodano używaną przez Uczestnika kartę Visa. Apple Pay działa z iPhonem 6 i nowszymi modelami, w aplikacjach i na stronach www otwartych w przeglądarce Safari, z zegarkiem Apple Watch w sklepach i aplikacjach (wymagany jest iPhone 6 lub nowszy); z iPadem Pro, iPadem (5. generacji), iPadem Air 2 i iPadem mini 3 oraz nowszymi modelami w aplikacjach i na stronach www otwartych w Safari oraz z komputerami Mac (z 2012 r. lub nowszymi) w Safari, gdy dodatkowo używany jest iPhone lub Apple Watch obsługujący Apple Pay;
e) Użyciu smartwatcha posiadającego aplikację, np. Garmin Connect lub Fitbit, do którego dodano, używaną przez Uczestnika, kartę Visa do portfela mobilnego Garmin Pay lub Fitbit Pay.
f) Użyciu płatności mobilnej realizowanej poprzez aplikację bankowości mobilnej banków: ING Bank Śląski S.A., Bank Millennium S.A., SGB Bank S.A., w której dodano używaną przez Uczestnika kartę Visa.

Jakie płatności kartą Visa nie biorą udziału w loterii?
W Loterii nie biorą udziału transakcje money transfer, to jest m.in. zasilenia kart Revolut czy konta SkyCash, Płatności Kartą Visa dokonane przez Uczestnika znajdującego się fizycznie poza terytorium Rzeczpospolitej Polskiej.