Korzystaj z BLIKA i graj o sztabki złota!

04-04-2023

BLIKOMANIA - to popularna loteria Polskiego Standardu Płatności. Każdy, kto zarejestruje się na stronie www.blikomania.pl i wykona transakcję BLIKIEM, bierze udział w losowaniu atrakcyjnych nagród!


Zasady Loterii

  • Loteria trwa od 3 kwietnia do 4 czerwca 2023 roku.
  • Nagroda główna - 63 nagrody - sztabki złota - losowane codziennie po jednej sztuce. 
  • Nagroda II stopnia - 100 x czeki BLIK o wartości 100 zł. Nagrody zostaną rozlosowane spośród wszystkich Transakcji BLIK poza Transakcjami zbliżeniowymi BLIK.
  • Nagroda II stopnia - 50 x czeki BLIK o wartości 200 zł. Nagrody zostaną rozlosowane spośród wszystkich Transakcji BLIK zbliżeniowych.
Do wygrania jest łącznie 9 513 sztuk nagród!
Nowość! Nagroda gwarantowana za rejestrację w loterii!  Nagrodą będzie darmowy kod na jeden z 20 e-booków do wyboru. Kod będzie można zrealizować u Legimi, na stronie www.legimi.pl. Kod będzie wysyłany do Uczestników do 72 godzin po każdym losowaniu, czyli będzie to około 10 dni od momentu rejestracji. Dla Nagrody Gwarantowanej przygotowany został oddzielny dokument „Zasady przyznawania Nagrody Gwarantowanej”. Akceptacja tego dokumentu przez Uczestnika odbywać się będzie poprzez zaznaczanie tego samego chcek box’u gdzie będzie oznaczony Regulamin Loterii. Dokument „Zasady przyznawania Nagrody Gwarantowanej” jest dostępny na stronie BLIKOMANII.


Jak wziąć udział w Loterii?


KROK 1 
Wypełnij formularz rejestracyjny na stronie www.blikomania.pl
Należy w nim podać imię, nazwisko, adres e-mail, numer telefonu. Ponadto należy potwierdzić pełnoletność, zaznaczając: „Oświadczam, że mam ukończone 18 lat”. W polu: „Wybierz Bank z którego korzystasz” należy wybrać: „Banki Spółdzielcze - Grupa BPS" a następnie z listy rozwijalnej: Bank Spółdzielczy w Przeworsku. Wymagane jest również, aby zaakceptować regulamin Loterii.
 

KROK 2 
Po wypełnieniu formularza rejestracyjnego wyślij zgłoszenie. W następnym kroku dokonaj wpłaty weryfikacyjnej w wysokości 1 złoty na rzecz Fundacji Uniwersytet Dzieci.
KROK 3 
Gotowe! Teraz płać BLIKIEM w Internecie, w sklepie, wpłacaj i wypłacaj. Każda transakcja to szansa na wygraną.

KROK 4 
W przypadku wygranej, Polski Standard Płatności poinformuje Cię o tym fakcie za pośrednictwem wiadomości SMS oraz e-mail, dlatego warto regularnie sprawdzać swoją skrzynkę pocztową, podaną w trakcie rejestracji do loterii.
 

Znajdziesz nas też tutaj