Już 16 listopada pojawi się nowy układ strony Bankowości Internetowej.

nowewyglad1

 

Już 16 listopada pojawi się nowy układ strony Bankowości Internetowej. 


Co się zmieni?

Pierwsze co zauważysz, to odświeżona szata graficzna. Dodaliśmy nowe ikony i ilustracje, zmieniliśmy kolorystykę. W kolejnym kroku zauważysz z pewnością to, co najważniejsze - że rozszerzyliśmy funkcjonalność Twojej bankowości internetowej. Wszystko po to, byś mógł wygodnie korzystać z usług naszego banku. Zawsze bezpiecznie, bez wychodzenia z domu.


 Co może Cię zaskoczyć?

  • Historia transakcji

Wszystkie zrealizowane transakcje (przelewy, płatność Blikiem, płatności kartą etc.) znajdziesz w mini aplikacji Historia transakcji. Domyślnie system wyświetla ograniczoną liczbę ostatnich transakcji. Możesz to zmienić, ustawiając własne wartości filtrowania.
Historię transakcji znajdziesz także w formie kafelka na Pulpicie.

  • Przelewy odrzucone

Jeśli z jakiegoś powodu zlecony przez Ciebie przelew nie będzie mógł zostać zrealizowany (np. gdy na koncie zabraknie środków), informacje o tym znajdziesz w mini aplikacji Przelewy, zakładce Odrzucone. Nie dotyczy to przelewów anulowanych przez użytkownika - tych system nie wyświetla.

  • Pobieranie potwierdzeń

Potwierdzenia zrealizowanych transakcji pobierzesz w mini aplikacji Historia transakcji. Wystarczy, że klikniesz w belkę wybranej transakcji, a rozwiną się jej szczegóły. Po prawej stronie kliknij przycisk Pobierz potwierdzenie.

  • Przelewy oczekujące

Zlecone przez Ciebie przelewy oczekujące na realizację (w tym te z tytułu zlecenia stałego), znajdziesz zarówno w mini aplikacji 8 Przelewy w zakładce Oczekujące, jaki w mini aplikacji Rachunki, w zakładce Przelewy oczekujące.

  • Zlecenia stałe

Nie martw się terminami rachunków. Jeśli często wykonujesz powtarzalne przelewy (np. za abonament internetowy) możesz utworzyć zlecenie stałe i zarządzać nim w mini aplikacji Przelewy - zakładka Zlecenia stałe.

  • Wczytywanie list

Wprowadziliśmy dynamiczne wczytywanie treści na listach, czyli brak tzw. stronicowania. Na długich listach kolejne wersy (np. na liście transakcji) wczytają się dynamicznie w trakcie przewijania strony.


 
1
2zmiana
zmiany3
3