Aplikacja BSPay zostaje zastąpiona aplikacjami BSGo oraz Google Pay

14-10-2022

Pragniemy poinformować, że możliwość korzystania z aplikacji BSPay zostanie wyłączona w dniu 31.10.2022. Płatności usługą BLIK oraz BLIK NA TELEFON są dostępne w aplikacji BSGo, natomiast płatności telefonem w aplikacji Google Pay.

 

BSGo to nowoczesna aplikacja do bezpiecznej autoryzacji bankowych transakcji internetowych.  Dzięki aplikacji BSGo nie musisz już czekać na SMS i przepisywać haseł z telefonu do komputera. Wszystkie potrzebne dane otrzymasz w przejrzystym powiadomieniu autoryzacyjnym na swoim urządzeniu (telefon lub tablet). Wystarczy jedno kliknięcie, aby zatwierdzić lub odrzucić daną transakcję.  Aplikacja przeznaczona jest na urządzenia z systemem Android i iOS.

 

Google Pay to szybki i prosty sposób płacenia telefonem lub zegarkiem z systemem Android. Aplikacja ta bezpiecznie przechowuje Twoje dane i umożliwia płacenie za pomocą telefonu w sklepach stacjonarnych posiadających terminale płatnicze akceptujące płatności zbliżeniowe oraz w aplikacjach i na stronach internetowych wspierających płatności Google Pay. Płacąc za pomocą Google Pay, korzystasz ze wszystkich zalet karty płatniczej naszego Banku. Takie transakcje są łatwe, bezpieczne i poufne. Dane Twojej karty pozostają bezpieczne, ponieważ nie są przechowywane w urządzeniu ani udostępniane podczas transakcji. Zyskujesz też wygodę – teraz na zakupy nie musisz zabierać portfela bo wystarczy, że masz ze sobą swój telefon lub smartwatch z systemem Android.

Z Google Pay możesz korzystać we wszystkich punktach oznaczonych logo:

ikonaGP

 

Znajdziesz nas też tutaj