Planet Plus - Cashback

Zapraszamy do korzystania z oferty Partnera Banku - Portalu Planet Plus

Planet Plus to nowoczesna platforma zakupowa, za pomocą której użytkownicy mogą dokonywać zakupów w ponad 1000 sklepach internetowych wykorzystując szeroką ofertę zniżek i promocji, a co najważniejsze za każda transakcję dokonaną za pośrednictwem naszego serwisu użytkownicy otrzymują od nas gotówkę, która mogą wypłacić na swoje konto bankowe.

Po pierwsze, zakupy zawsze rozpoczynaj z Planet Plus - ponieważ sklep, w którym chcesz dokonać zakupu przez internet może współpracować z naszym portalem i możesz otrzymać część pieniędzy z powrotem za swój zakup w formie Cashback.

Aby skorzystać z profitów jakie daje Ci konto na portalu Planet Plus, wystarczy że:

  • zalogujesz się na www.planetplus.com/partner/BSPrzeworsk
  • wybierzesz sklep,
  • dokonasz zakupu bezpośrednio na stronie sklepu korzystając z promocji i rabatów a zwrot określonej kwoty za zakupy pojawi się automatycznie na Twoim koncie.

Pamiętaj, że Cashback łączy się z Promocjami i Wyprzedażami, byś mógł zaoszczędzić jeszcze więcej.

Zaufało nam ponad 130 Banków Spółdzielczych, których klienci łącznie zaoszczędzili już blisko 1 mln PLN, robiąc zakupy w ponad 1 000 sklepów!

Zakupy jeszcze nigdy nie były tak proste i przyjemne. Przyłącz się do nas!

https://youtu.be/VwBnJmR0thA

ulotka1

*Jednocześnie Bank Spółdzielczy w Przeworsku oświadcza, iż nie ponosi odpowiedzialności za realizacje zobowiązań Planet Plus i IT Card z tytułu zapłaty gotówki na konto Klienta i realizowanej przez Planet Plus promocji.