Skip to main content
 • Bonusowe piątki z Mastercard!

  Bonusowe piątki z Mastercard!

  Nagradzamy za Twoje tankowanie

  Zapłać kartą Mastercard© z Grupy BPS na stacji benzynowej za min. 200 zł i odbierz e-vouchery o wartości 100 zł w Programie Bezcenne© Chwile.

  NAGRADZAMY ZA TWOJE TANKOWANIE

  kolka

  Nagrody o wartości 100 zł możesz odebrać aż 3 razy 

  – jeden raz w każdym miesiącu, w sumie nawet 300 zł

  careffefour 162f5dcf

  bez nazwy 2 39e4bcf0

  rtv f6d6d319

    i wiele więcej...

   

   

  Zaloguj się do Bezcennych® Chwil, aby wziąć udział w promocji!

  Przydatne informacje

  Kto może wziąć udział w promocji?

  Wszyscy klienci Banków z Grupy BPS, którzy mają kartę Mastercard©, która może brać udział w programie Bezcenne© Chwile. Dotyczy to klienta indywidualnego, jak i również biznesowego.

  Ile razy mogę wziąć udział w promocji?

  W każdym miesiącu można odebrać raz 100 zł. Promocja trwa przez 3 miesiące (od lipca do września 2024 r.), więc można w sumie odebrać 300 zł.

  Jak sprawdzić, czy moja karta bierze udział w programie Bezcenne© Chwile?

  Wejdź na stronę bezcennechwile.mastercard.pl, wpisz pierwsze 8 cyfr Twojej karty i sprawdź, czy Twoja karta bierze udział w programie Bezcenne© Chwile.

  Dodatkowe informacje

  Promocja trwa do 30.09.2024 r. lub do wyczerpania puli nagród i obejmuje płatności zrealizowane w piątki na stacjach benzynowych. Dotyczy kart debetowych lub kredytowych Mastercard® wydanych przez Banki z Grupy BPS. Uczestnik może otrzymać maksymalnie 1 nagrodę w miesiącu. Nagrody wydawane są w postaci punktów, w wysokości 8000, które można wymienić na nagrody przypisane dla wartości zdobytych punktów w katalogu nagród (w tym na e-vouchery) w programie Mastercard® Bezcenne® Chwile. Zdobycie nagród jest uzależnione od spełnienia warunków Promocji określonych szczegółowo w regulaminie. Udział w Promocji jest dobrowolny. Organizatorem Promocji jest Bank Polskiej Spółdzielczości Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawie.Sprawdź szczegóły w Regulaminie promocji lub w placówce banku. Lista Banków z Grupy BPS biorących udział w promocji.

  Znajdziesz nas też tutaj