Wniosek do programu Dobry Start oraz Rodzina 500+

Informujemy, że klientom bankowości elektronicznej (CBP) udostępniliśmy nową funkcjonalność umożliwiającą złożenie wniosku w Programie "Dobry Start" oraz Rodzina 500 Plus.

  • Wniosek o świadczenie "Dobry Start" i Rodzina 500+ znajdziesz po zalogowaniu do systemu CBP w menu głównym - Program 300/500 plus.
  • Wniosek składasz w swoim imieniu, logując się do  systemu CBP. Nie masz możliwości złożenia wniosku w imieniu innej osoby.
  • Przed wypełnieniem wniosku zapoznaj się z informacjami o programach na stronie Ministerstwa Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej.
  • W przypadku pytań lub wątpliwości dotyczących wypełniania wniosku, zapoznaj się z Instrukcjami wypełniania wniosku na stronie Ministerstwo Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej lu skontaktuj się z Organem właściwym, który będzie rozpatrywał wniosek i na jego podstawie rozstrzygał, czy świadczenie przysługuje.

Złożony wniosek zostanie przekazany do systemu Emp@tia. Na tym etapie kończy się rola Banku. Dalsza obsługa wniosku jest prowadzona przez Organ właściwy.

Na wskazany we wniosku adres e-mail otrzymujesz od systemu Emp@tia Urzędowe Potwierdzenie Odbioru (UPO) swojego wniosku. Jest ono dla Ciebie potwierdzeniem, że złożony wniosek został prawidłowo przekazany do obsługi przez wybrany Organ Właściwy.

Kursy walut

Kursy walut2018-12-18
1 EUR4.1524
1 USD3.6516
1 CHF3.6567
1 GBP4.5997
więcej

Stawki referencyjne

WIBOR 1M - średnia 2,61
WIBOR 3M - średnia 2,69
WIBOR 3M 2,70
więcej