Nowa bankowość

Szanowni Państwo,

mamy ogromny zaszczyt poinformować, że dla klientów* Banku Spółdzielczego w Przeworsku została uruchomiona nowoczesna platforma Bankowości Internetowej CBP (Customer Banking Platform). Jest to rozwiązanie stworzone z myślą o współczesnym kliencie banku - jego indywidualnych potrzebach i preferencjach, które dostosuje interfejs do urządzenia jakim będą Państwo obsługiwać bankowość elektroniczną - od smartfona poprzez tablet do komputera - jeden interfejs (widok) dla wszystkich urządzeń.

Dane autoryzacyjne służące do Logowania w nowym systemie są takie same jak dotychczas wykorzystywane podczas korzystania z bankowości elektronicznej.

Bankowość Detaliczna CBP jest dostępna pod adresem:  https://cbp.cui.pl witryna zabezpieczona jest certyfikatem o najwyższym stopniu bezpieczeństwa.

Poprzednia wersja systemu będzie dostępna pod starym adresem https://bank.cui.pl/przeworsk do dnia 30 czerwca 2018 roku.

Zapraszamy do korzystania z nowej bankowości.

Dokumentacja użytkownika systemu dostępna jest w zakładce bankowość elektroniczna.

* - dotyczy klientów korzystających do tej pory z Systemu Bankowości Internetowej i posługujących się autoryzacją za pomocą kodów SMS lub tokenem RSA.

Kursy walut

Kursy walut2018-12-17
1 EUR4.1524
1 USD3.6598
1 CHF3.6632
1 GBP4.6009
więcej

Stawki referencyjne

WIBOR 1M - średnia 2,61
WIBOR 3M - średnia 2,69
WIBOR 3M 2,70
więcej